Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

ПРОЩАВАЙ РІДНА ШКОЛА!

Date: 26 червня 2018 о 16:26, Refreshed 26 червня 2018 о 18:19
947 views

24 червня 2018 року на подвір’ї Євсузького ЗЗСО I-III ступенів зібралося дуже багато людей: учнів школи, вчителів, батьків і рідних школярів, а також чимало гостей. Святково прикрашений вхід до школи сьогодні одночасно є і урочистою сценою, адже подія незвичайна – хвилюючий та довгожданий випускний вечір у цьому навчальному закладі. Саме цей день стає часом, з якого розпочався відлік їх дорослого життя. До цього протягом 11 років було все зрозуміле і звичне: і школа, що стала майже рідною домівкою, і друзі-однокласники, і порадники-вчителі, а попереду незвідані далі дорослого, самостійного життя.
І ось ми з нетерпінням зустрічаємо випускників 2018 року. Це Волга Дмитро, Лимарь Діана, Нарожна Богдана, Скрипник Яна та Прокопенко Анна.Їх не впізнати в чарівних сукнях та елегантних костюмах. Вони такі гарні і водночас підкреслено вже дорослі. Радість, гордість і одночасно сум від того, що їх діти вже виросли, що їм належить іти у світ широкий від батьківських порогів, - на обличчях та в очах батьків випускників.
А сценарій святкового заходу продовжується. Випускникам, директор школи – Комлик Людмила Миколаївна, вручає атестати про отримання середньої освіти. А далі лунають щирі, теплі слова вдячності та побажань від випускників школи, педагогів, батьків. Випускників та всіх присутніх привітали із такою урочистою подією Євсузький голова сільради Мороз Валерій Іванович та депутат Біловодської селищної ради Харченко Крістіна Валеріївна і побажали випускникам щасливої долі та мирного неба. Лунає спів чарівних пісень, танців, звучать вірші, у ритмах вальсу випускники, їх батьки…
Шкільне свято випускного вечора в Євсузькому ЗЗСО було наповнено атмосферою тепла людських стосунків та позитивних емоцій.

Comments:
Only authorized users can leave comments.